QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Direk Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Direk Müşteri Temsilcisine BağlanmakMerhaba 

Bu yazımızda Qnb Finansbank ' da en  çok  zorlandığımız konulardan biri  olan  müşteri temsilcisine  direk bağlanma konusunda  bilgi  paylaşımında bulunacağım.

Sadece  Finansbank' da  değil, artık yapay zekanın  kullanımına bağlı olarak bir  çok bankada ve  özel hizmet şirketinde  canlı müşteri temsilcisine  bağlanmak son derece zor. Aslında bunun  haklı bir nedeni var. Bazen tuşlama ile halledilebilecek konuların dahi  müşteri temsilcisine bildirilmesi  hem zaman hem de  çalışandan vakit kaybına yol açabiliyor.

Finansbank ' ta direk  müşteri temsilcisine bağlanmak için; ilk  önce  finansbank  müşteri hizmetlerini arıyoruz. Sizden girmenizi istediğiniz bilgileri girdikten sonra  sizi  sesli yanıt sistemine yönlendiriyor. Buradan kart kapama işlemleri  diyerek tekrar size bir soru sormasını sağlayacaksınız. Banka kartımı yoksa kredi kartımı dediğinde kredi kartı kapatma işlemleri  diyerek  direk müşteri hizmetlerine  bağlanabilirsiniz.  ( Bankalar kredi kartını kapatmak isteyen müşterileri  ikna etmek için robotla yapay zekayla uğraşmaz. Klasik esnaf mantığına döner. Müşteri kaçmamalı :) )

Bu menüden sadece  kart  kapama işlemleri yapılmaktadır  dese  de  müşteri temsilcisi  sizi  kırmayacak  ve yardımcı olacaktır. Lakin  boş ve  saçmasapan sorular için aradığınızda sizi  kara listeye alması içten bile değil bence.

Ne olursa olsun boş yere  meşgul edilmemelidir.

Henüz Yorum Yok

Yorum Gönder

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam